Advert
Advert
Advert

Ülkü Ocaklarından AK Parti'ye Büyük Katılım

Birecik MHP üyeleri ve Ülkü Ocakları üyelerinden oluşan 4 yüz kişilik bir grup aileleriyle birlikte AK Parti'ye katıldılar.

Ülkü Ocaklarından  AK Parti'ye Büyük Katılım
Ülkü Ocaklarından  AK Parti'ye Büyük Katılım Admin: Salih Darıcı
Bu içerik 320 kez okundu.
Advert

Birecik Ülkü Ocakları Başkanı SAlih Başkapan, Milliyetçi Hareket Partisi Birecik İlçe Başkanı Ömer Güneş, Partililer Ülkücü gençler ve ailelerin yanı sıra vatandaşında katıldığı 5 yüz kişilik bir grup MHP İlçe binası önünde toplanarak   AK Parti'ye katılmak için seçim bürosuna doğru yürüdüler.

Seçim bürosu önüne gelen büyük kalabalığı seçim bürosu önünde Belediye başkan adayı Mahmut Mirkelam, AK Parti İlçe başkanı Vahap Aktar, Belediye başkanı M. Faruk Pınarbaşı  ve partililer karşıladı.

SEÇİMİN MUTLAK GALİBİ CUMHUR İTTİFAKI OLACAKTIR

"Her seçim dönemi önemlidir" diyerek sözlerine başlayan AK Parti Birecik Belediye Başkan Adayı Mahmut Mirkelam , katılımlarından dolayı Ülkü Ocakları Başkanı SAlih Başkapan ve MHP İlçe Başkanı Ömer Güneş'i tebrik ederek teşekkür etti.  "Geldiğimiz noktada Türkiye dünyada her alanda sıkıştırılmaktadır. Kurduğumuz cumhur ittifakı çok önemli bir oluşumdur. Vatan, millet, bayrak, ezan gibi nice ortak değere sahip olduğumuz ülkücü kardeşlerimizle aynı yolda yürümeyi nasip eden Allah'ımıza hamdolsun. İnşallah bu seçimin mutlak galibi cumhur ittifakı olacaktır" şeklinde konuştu.

 “Bu birliktelik beka meselesi”

Ülkü Ocakları Birecik  Şubesi Başkanı Salih Başkapan, “Başbuğumuz Alparslan Türkeş’in kurduğu dava üzerine, Liderimiz Devlet Bahçeli’nin çizdiği bu yolda ülkü ocakları olarak yürüyeceğimizi her zaman dile getirmişizdir.

Ülkemizin birliğe ve beraberliğe ihtiyaç duyduğu günlerde makam ve mevki gibi olguları hiçe sayarak olaya bir beka meselesi olarak bakıp cumhur adı altında kurulan bu birliktelik vatandaşımızın huzuru için büyük öneme sahip. 31 Mart seçimlerinde Cumhur İttifakı ile güzel bir birliktelikle bir arada olurken sonrasında da bu birlikteliğin devam edeceğini düşünüyorum ve yürekten inanıyorum. 31 Mart el ele,birlik ve beraberlik içinde başarıyla sonuca ulaşacaktır ” diye konuştu.

Ülkü Ocaklarından AK Parti'ye Büyük Katılım salih başkapan mhp ilçe başkanı ömer demir başkan adayı mahmut mirkelam seçim 31 mart
Advert Advert Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Askeri midibüs ile TIR çarpıştı: 1 asker şehit 14 yaralı
Askeri midibüs ile TIR çarpıştı: 1 asker şehit 14 yaralı
11 Temmuz İlkögretimokulu 5. Sınıf öğrencilerine hoşgeldin programı.
11 Temmuz İlkögretimokulu 5. Sınıf öğrencilerine hoşgeldin programı.