Advert
Advert
Advert

Başkan Adayı Mirkelam'dan Ülkü Ocakları Başkanlığına Ziyaret

AK Parti Birecik Belediye Başkan Adayı Mahmut Mirkelam, beraberinde AK Parti İlçe Başkan Vahap Aktar,Yönetim Kurulu Üyeleri,, Cumhur İttifakı kapsamında Ülkü Ocakları Birecik İlçe Başkanlığını ziyaret etti.

Başkan Adayı Mirkelam'dan Ülkü Ocakları Başkanlığına Ziyaret
Başkan Adayı Mirkelam'dan Ülkü Ocakları Başkanlığına Ziyaret Admin: Salih Darıcı
Bu içerik 584 kez okundu.
Advert

AK Parti Birecik Belediye Başkan Adayı Mahmut Mirkelam Ülkü Ocakları Birecik İlçe Başkanlığı’na yaptığı ziyarette Ülkü Ocakları Başkanı Salih Başkapan, Milliyetçi Harekat Partisi İlçe Başkanı Ömer Güneş,yönetim kurulu üyeleri, ülkücü gençler ve esnafla bir araya geldi.

Oldukça samimi bir ortamda gerçekleşen görüşmede her iki taraf da cumhur ittifakının önemine işaret etti.

Ülkü Ocakları Başkanı Salih Başkapan, Başkan adayı Mahmut Mirkelam'ın yanında olduklarına vurgu yaparak, bir konuşma yaptı.

Sayın ilçe Başkanlarım, sendikea başkanlarım,degerli yönetim kurulu üyelerim, kıymetli esnaf kardeşlerim, geleceğimizin teminatı genç bozkurtlar ve kıymetli basın mensupları hepiniz hoşgeldiniz şeref verdiniz. bilindiği üzere ülkemizin bekası için Cumhur ittifakının kıymetli adayı Mahmut başkanımızı çıktığı bu yolda bizler ülkücü teşkilat olarak elimizden gelen tüm çabayı göstererek  ilçemizi hak ettiği başkan'a kavuşturacağız bu konuda kimsenin şüphesi olmasın.

Lider Devlet Bahçeli'nin söylediği gibi bizim bu ülke için yeminimiz var vazgeçilmez, hepinizden Allah razı olsun bu kutlu davanın kalan son 30 günü birlik ve beraberlik içinde çalışarak geçireceğiz. bu Ülke için hep var olduk bundan sonrada var olacağız.

 AK Parti Birecik Belediye Başkan Aday Mirkelam,

 Ülkü Ocaklarında yaptığı konuşmada şunları dile getirdi.Degerli hocalarım,degerli sendika temsilcileri ve başkanları, esnaf kardeşlerim hepiniz bu akşam buraya geldiniz hoşgeldiniz sefa geldiniz, sizlerle birlikte olmaktan çok mutluyum. bu Ülkede asıl milliyetçiliği aşılayan ülkü ocaklarıdır. bu memleket hepimizin bu memlekete gönül vermek çok güzel, heryerde söylediğim gibi sadece adeletli olacağım adeletten yana olacağım Allah nasip ederse bir 5 yıl buradayız ve  zorlukları birlikte başarıp güzelliğe çevireceğiz.

''BAKİ KALAN KUBBEDE HOŞ BİR SEDA''

Memlekete hoş bir seda bırakmak , bakın babam Aydın Mirkelam rahmetli oldu demek hoş bir seda bıraktıki kimse arkasından konuşmadı, bizlerde inşallah hoş bir seda bırakacağız.

Birecik hepimizin biz burada milliyetçiliğin ne olduğunu söylemeliyiz, anlatmalıyız, bakın burada içimizde kürt, türk, arabımız var bu vatanı sevmek milliyetçiliktir, bize dünyanın hiç bir ülkesinden hayır yok, suriyeli kardeşlerimizin yaşadığı durumu görüyorsunuz Türkiyeye sığındılar ama bizim gidecek yerimiz yok bu yüzden bir olmalıyız diri olmalıyız birlik olmak zorundayız. birbirmizi sevelim sevmeyelim hoşgörülü olmak zorundayız. ilçede yaşanan bazı tatsız olayları görüyorum ancak herkes bir gerginlik içinde kimse kimseye hoşgörü göstermiyor nedeni birbrimize hoşgörülü davranmıyoruz ama bu böyle olmaz vatandaşımız ne kadar hoşgörüyle sevgiyle birlik olursa ilçemizde o kadar güzel olacaktır. çocuklarımızı çevremizi eğiteceğiz eğitim şart evde aileler okulda hocalarımız geleceğin büyüğü çocuklarımıza daha iyi eğitim verirlerse eminim insanlar birbirlerine daha saygılı ve daha hoşgörülü olacaktır.

Belediyecilik'e bakacak olursa şimdiki Belediye Başkanlığı  eskisi gibi değil ilçede bir çok hizmet Büyükşehir belediyesine bağlı olarak çalışıyor mesela su,alt yapı ve parklar buna benzer bir çok hizmet bu yüzden ilçemize gereken önemi hizmeti almak adına Büyükşehir belediyesi ile ilişkilerimiz iyi olmalı, buğün AK Parti Suruç Milletvekilimiz İbrahim Halil Yıldız buradaydı mesela gecenin kaçı olursa olsun aradğımızda herzaman yanımızda olacağını belirtti, bizde burada elimizden geleni yapacağız.

''BİRBİRİMİZİ ELEŞTİRELİM AMA ÖZ ELEŞTİRİ OLSUN.

 Birbirimizi Eleştirelim ama hakaret olmasın, eleştirelim ama yapıcı eleştiri olsun bilerek konuşalım, benim sizlerden ricam şu aklınıza hangi konuda bir şey takılıyorsa  ne sormak istiyorsanız doğru veya yanlış fikirlerinizi eleştirilerinizi hepsini söyleyebilirsiniz. Allah nasip etmiş Birecik'te  5 yüz'e yakın vatandaşımız yanımda çalışıyor ekmek veriyorum tesislerimiz var petrolümüz var burada sorarsanız kazanıyormusunuz kar varmı? kazanç yok ama başka Birecik'te yok şeklinde konuşmasını devam ettiren Mirkelam orada bulunanların genel sorularını cevapladı.

  “TABİ UFAK TEFEK FİKRİ AYRILIKLAR OLACAK.

Onlar da zenginliğimiz. Hepimiz aynı düşünürsek, bu söylediklerimin dışında her şeyi aynı düşünürsek olmaz, tek tip adam olur” diyen Mirkelam, “O zaman gelişme olmaz. O zaman kalkınma olmaz. O zaman fikri çalışma olmaz. Fikri yükseliş olmaz. Bu sebeple Cumhur ittifakı bu memleketin bundan sonra vazgeçilmez en önemli unsuru. Ben bu ittifakı kuran iki önemli şahsiyetten, iki önemli liderden Allah razı olsun diyorum. Allah uzun ömürler versin her ikisine de. Cumhur ittifakı bundan sonra en iyi şekilde, en kuvvetli şekilde bizlerin gayretleriyle devam edecek. Önümüzdeki 31 Mart’ta Birecik'te en yüksek oyla bu temsili alacağımızı düşünüyorum. İnşallah hayırlısı olur” ifadelerini kullandı

Başkan Adayı Mirkelam'dan Ülkü Ocakları Başkanlığına Ziyaret ülkü ocakları başkanlığı salih başkapan birecik seçim 2019 mart 31 mahmut mirkelam Devlet Bahçeli Recep Tayyip Erdoğan
Advert Advert Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Kerkenez     2019-03-01 Peşinden giden dürümcü Kürtlere selam. Nasıl eğleniyor musunuz?
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Askeri midibüs ile TIR çarpıştı: 1 asker şehit 14 yaralı
Askeri midibüs ile TIR çarpıştı: 1 asker şehit 14 yaralı
11 Temmuz İlkögretimokulu 5. Sınıf öğrencilerine hoşgeldin programı.
11 Temmuz İlkögretimokulu 5. Sınıf öğrencilerine hoşgeldin programı.