Advert
Advert
Advert

Muhtar Adayı Mehmet Şahin, Babasının İzinde

Birecik´ 31 Mart Muhtar Adaylık seçimleri için muhtar adaylar da kollarını sıvadı. Saha Mahallesi’nde Mehmet Şahin muhtar adayı Şehrimizde iki dönem saha Mahallesi Muhtarlığı görevin yürüten, gösterdiği güler yüzlü çalışmalarla halkın sevgi ve saygısını kazanan ve geçtiğimiz yıllarda geçirdiği kalp kriz sonucu 42 yaşında vefat eden merhum Muhtar Hasan Şahin oğlu Mehmet Şahin “Babamın izindeyim” sloganı ile Saha Mahallesi’nde muhtar adayı olarak çalışmalara devam ediyor.

Muhtar Adayı Mehmet Şahin, Babasının İzinde
Muhtar Adayı Mehmet Şahin, Babasının İzinde Admin: Salih Darıcı
Bu içerik 1030 kez okundu.
Advert

“Babamın İzindeyim” dedi

Birecik Saha  Mahallesi’nde Mehmet Şahin muhtar adayı Şehrimizde iki dönem Saha Mahallesi Muhtarlığı görevini yürüten, gösterdiği güler yüzlü çalışmalarla halkın sevgi ve saygısını kazanan merhum Hasan Şahin oğlu Mehmet Şahin muhtarlık açıklamalarıyla ilgili gazetemiz muhabirine yaptığı açıklamalarda şunları kaydetti; “Doğup büyüdüğüm ve babam rahmetli Hasan Şahin iki dönem hizmet verdiği Saha Mahallesi’de birecik'e hizmet etmek için bu yola baş koydum.

BABAMDAN GÖRDÜKLERİMİ, ONUN TECRÜBELERİNDEN YARARLANARAK HAYATA GEÇİRECEĞİM

Mahallemizin sorunlarını çözmek ve vatandaşlarımıza her konuda yardımcı olacağım. Genç  muhtar adayı olarak seçim çalışmalarına başladım. Yapmam gereken her şeyin farkındayım. Ev ev gezerek seçmenlerime hem kendimi tanıtıyorum, hem de onların istek ve şikayetlerini dinliyorum.

Saha  mahallesi “Babamın İzinde” olmamı takdir ediyor. Genç bir aday olarak böyle bir girişimde bulunmam ilgi görüyor. Bu da beni fazlasıyla mutlu ediyor. Zaten mahalle halkı babamla birlikte beni de yakından tanıyor. Desteklediklerini gördükçe de ne kadar doğru bir karar verdiğimi bir kez daha anlıyorum.

İnşallah 31 Mart 2019 yerel seçimlerinde mahalle halkının oylarıyla muhtar seçilip, mahalleme ve hemşehrilerimize en güzel hizmetleri vermek istiyorum. Gelin hep beraber Saha  Mahallesini güzelleştirelim.

HEP ULAŞILACAĞIM 
Muhtar adayı Şahin, seçildiği takdirde düzenleyeceği toplantıların yanı sıra komşularının kendisine WhatsApp telefon uygulaması aracılığıyla 7/24  ulaşabileceğini kaydetti. “Toplantılarda ve whatsApp hattı aracılığıyla milletimiz içindekini dökecek, sıkıntısını söyleyecek. Sıkıntılara hep birlikte çare olacağız.” diyen Şahin, “Gencim, enerjim var. Dertleri de biliyorum, dermanını da.” diyerek Saha Mahallesi sakinlerinden oy istiyor. 

 

.
 

 

birecik Muhtar Adayı Mehmet Şahin Babasının İzinde Muhtar Adayı Mehmet Şahin Babasının İzinde saha mahallesi
Advert Advert Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Azîz urg     2019-02-15 Inşaallah muhtarlığı kazanacak
Menderes geze     2019-02-14 Tebrik ederim güzel insan muhtarlık hayatında herzaman başarılar dilerim herkes biliyor sen rahmetli babanin yerini tutacağını mahalle sakinleri senden memnun olacağına kalpen eminiz her zaman Allah'a emanet ol Allah yolunu açık etsin başarılar dilerim kardeşim benim
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
11 Temmuz İlkögretimokulu 5. Sınıf öğrencilerine hoşgeldin programı.
11 Temmuz İlkögretimokulu 5. Sınıf öğrencilerine hoşgeldin programı.
İYİ Parti Birecik İlçe Başkanlığında Görev Değişimi Yapıldı
İYİ Parti Birecik İlçe Başkanlığında Görev Değişimi Yapıldı