Advert
Advert
Advert

AK Parti Birecik Belediye Başkan adayı Mirkelam'a görkemli karşılama

AK Parti Genel Merkezi tarafından Şanlıurfa’nın Birecik ilçesine Belediye Başkan adayı seçilen İş adamı kanaat önderi Mahmut Mirkelam, ilçe sakinleri tarafından yüzlerce araçlık konvoyla karşılandı.

AK Parti Birecik Belediye Başkan adayı Mirkelam'a görkemli karşılama
AK Parti Birecik Belediye Başkan adayı Mirkelam'a görkemli karşılama Admin: Salih Darıcı
Bu içerik 1310 kez okundu.
Advert

AK Parti Şanlıurfa ilçe Belediye Başkan adayları ile birlikte öğle saatlerinde Şanlıurfa Gap Havalimanında partililer tarafından görkemli bir karşılama ile karşılanan Mirkelam, 6 yüz araçlık konvoy ile ilçe merkezine geçmek için yola çıktı. Gap havalimanı ile Birecik ilçesi arasında Birecik’ın sevenleri ile partililer kilometrelerce araç kuyruğu oluşturdu.


Başkan adayı Mirkelam, tebrikleri kabul için İlçe Teşkilat Binasına geçti. AK Parti Birecik Belediye Başkan adayını tebrik etmek için, vatandaşlar uzun kuyruklar oluşturdu. İlçe halkının ilgi ve alakasından dolayı kısa bir konuşma yapan Mirkelam, Sabahtan beri kendilerini karşılamak için hava limanında bulunan ve kendisine eşlik eden vatandaşlara teşekkür etti.

İşadamı Mahmut Mirkelam ise konuşmasında, başta Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere adaylığı sürecinde kendisine destek veren gerek herkese teşekkür ederek başladı. “Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın onayı ile buradayım” Buradan kendilerine şükranlarımı ve minnetlerimi sunmak istiyorum diyen Mahmut Mirkelam, “Gün birlik beraberlik günüdür. Ben bu adaylığı bölmek parçalamak için değil bütünleştirmek için kabul ettim. “Kim bu memlekette taş üstüne taş koymuşsa Allah onlardan razı olsun.

Ayrıca milletvekillerimize ve teşkilatımıza teşekkür ediyorum ama en büyük teşekkürü sizler hak ediyorsunuz. Sizler olmasaydınız bizler burada olmayacaktık. O yüzden sizlere minnettarız. Malumunuz sorumluluğu ağır olan bir görev ama çok şükür bu görevin üstesinden gelecek iradeye, cesarete, vizyona, güce, misyona sahibiz. O yüzden içiniz rahat olsun. Ayrıca tüm teşkilatımızla beraber bir ağaç gibi hür, ormandaki ağaçlar gibi kardeşçe çalışacağız. Sizlerle beraber çalışacağız. Herkese eşit mesafede olacağız inşallah bu görevi kazanırsak bizler de herkese eşit mesafede olacağız bunun bilinmesini istiyoruz.  Bizler inşallah bundan sonra her eve gireceğiz çözüm yolunda sorunları bir bir dinleyeceğiz . Bizler 16 yılda 13 tane seçim kazandık. İnşallah bunu da çok güzel bir şekilde kazanacağız.  çok güzel hizmetler yapmak için elimizden geleni yapacağız dua ve desteklerinizi bekliyorum hepinize tekrardan çok teşekkür ediyorum” dedi.

Belediye Başkanı Faruk Pınarbaşı, ilçe binasında toplanan partililere hitaben yaptığı konuşmada, “Bunlar centilmenlik yarışı. Hepimizin ortak amacı bayrağı daha yukarı götürmektir. 2 dönem sizlerle olduk, Allah bu güzel ilçemize hizmet etmeyi bana nasip etti. Birecik halkı sağ olsun bize teveccüh gösterdi belediye başkanlığı görevini layıkıyla yerine getirdik. Allah'a şükür anlımızın akıyla bize oy verenlerin başını yere eğdirmeden bu görevi gereği ile yapmaya çalıştık. Şimdi aynı özverili çalışmayı adayımız Mahmut Mirkelam’ın da yapacağından hiç kimsenin kuşkusu olmasın” dedi.

 

AK Parti Birecik Belediye Başkan adayı Mahmut Mirkelam Görkemli karşılama şanlıurfa yerel seçimler adaylar
Advert Advert Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
11 Temmuz İlkögretimokulu 5. Sınıf öğrencilerine hoşgeldin programı.
11 Temmuz İlkögretimokulu 5. Sınıf öğrencilerine hoşgeldin programı.
İYİ Parti Birecik İlçe Başkanlığında Görev Değişimi Yapıldı
İYİ Parti Birecik İlçe Başkanlığında Görev Değişimi Yapıldı