Advert
Advert
Advert

AK Parti Birecik Aday Adayı Atmaca Seçim İrtibat Bürosu Açılışını Yaptı

Ak Parti Birecik Adayı Adayı Muharrem Atmaca Meydan mahallesinde seçim irtibat bürosu açtı. Açılışa siyasi parti temsilcileri,muhtarlar ve kalabalık bir vatandaş topluluğu katıldı.

AK Parti Birecik Aday Adayı Atmaca Seçim İrtibat Bürosu Açılışını Yaptı
AK Parti Birecik Aday Adayı Atmaca Seçim İrtibat Bürosu Açılışını Yaptı Admin: Salih Darıcı
Bu içerik 1173 kez okundu.
Advert
Haberin videosu için tıklayın!

31 Mart 2019 Pazar günü yapılacak olan mahalli idareler seçimleri öncesinde çalışmalarına devam eden AK Parti Belediye Başkan adayı adayı Muharrem Atmaca Meydan Mahallesinde irtibat bürosu açtı.

 Kur'an-ı Kerim tilaveti ile başlayan açılışta, AK Parti Birecik Belediye Başkan Aday Adayı Muharrem Atmaca bir konuşma yaptı.

Kardeşlerim öncelikle bize bu güzel ortamı sunduğu, ikram ettiği için Alemlerin Rabbi Kainatın sahibi Allah azze ve celle'ye hamd ediyor  onun habibi güllerin efendisi Hazreti Muhammet Mustafa sallallahu aleyhi vesellem'e salat ve selam ediyoruz. Kardeşlerim bizler şerefli varlıklar olarak öncelikle yaşadığımız evlerden, yaşadığımız mahallerden sonra yaşadığımız şehirlerden, yaşadığımız ülkelerden ve nihayetinde kainatın hepsinden sorumlu varlıklarız, bu kimliğimizden dolayı Allah azze ve celle'nin halifesi olarak tanımlanıyoruz. Bugün bir araya gelişimizi ben şahsen şöyle degerlendiriyorum biz bu şehirde yaşıyoruz ve şehrin inşası için güzell bir şehir oluşabilmesi için bizde irademizi ortaya koymuş oluyoruz. şehrimizin yeniden imarı için hep beraber çalışacağız birbirimize destek olacağız yeni projelere yeni hedeflere beraber yürüyeceğiz ve bugünki birliktelik bu anlama geliyor.

Belediyeciliğe şu anlamda bir bakış açım var,

Şehrin fiziki olarak imarı, şehri yeniden imar etmek benim birinci amacım ikincisi şehri imar ederken sadece fiziki değil manevi olarakta imar etmemiz gerekiyor,sonraki nesillerin sağlıklı bir ortam bulabilmeleri için kendilerini özgür hissetmeleri, birbirlerinden güç almaları anlamında manen'de şehrimizi imar etmemiz gerektiği düşüncesindeyim, bunun içinde buradaki kardeşlerimize söz veriyoruz bütün sivil toplum kuruluşlarıyla,şehrimiizin ve insanımızın derdinde olan vakıflar, derneklerle ve muhtar kardeşlerimizle istişare halinde olacağız, daha güzel bir nesil yetişmesi için hep beraber gayret edeceğiz ve yolculuğumuza daha emin adımlarla devam edeceğiz inşallah.

Gençlerimiz için  işsizlik ve Uyşturucuya çözüm;

Birecikte üçüncü hedef olarak işssizliği çözümlemeyi düşünüyoruz biz bunu çok önemli görüyoruz, neslin önünün açılması neslin itidatlı manevi değerlerine sahip, uyuşturucudan ve buna benzer şeylerden yanlış hareketlerden uzak olabilmesi için gençlerimizin bize kalması için, islam medeniyetinin evlatları olması için bu kazanımı sağlayabilmek için işssizliğinde giderilmesi gerektiğini düşünüyorum, bu konudada ciddi gayret göstereceğimize burada olan ve olmayan tüm kardeşlerime söz veriyorum inşallah.

Birecik hala 2002 yılını yaşıyor;

Hepimizin malumu AK Partimiz ilk kurulduğu  2002 yılını yaşıyoruz malesef  2002 yılından bu yana Türkiye'yi bırakın Dünyayı harekete geçiren dengelerin değişmesine yol açan büyük tartışmalara sebep olan Reisi Cumhurumuz Recep Tayip Erdoğan Başkanımızın başlattığı bu süreci malesef  biz i2002'den bu yana Belediye Başkanlığı olarak bu partinin bünyesinde olmasına rağmen biz AK Partinin bu yükselişini ilçemizde halk olarak hissedemedik, kaybettiğimiz 16 yılı Rabbimizin izniyle ,nşallah ,lk 5 yılda bu açığı kapatarak gerisinde kaldığımız hizmet ordusuna yetişeceğiz inşallah,açılış programımızda bizleri yanlız bırakmayan Nizip Belediye Başkanı aday adayı İhsan Ağcan hocama, şehir dışından bizlere eşlik eden kardeşlerimize, sivil toplum kuruluşlarınna, muhtarlarımıza, ve halkımıza  çok teşekkür ederim Rabbim sizlerden razı olsun birlikteliğimiz beraberliğimiz daim olsun idedi.

 

 

 

AK Parti Birecik Aday Adayı Atmaca Seçim İrtibat Bürosu Açılışını Yaptı
Advert Advert Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
11 Temmuz İlkögretimokulu 5. Sınıf öğrencilerine hoşgeldin programı.
11 Temmuz İlkögretimokulu 5. Sınıf öğrencilerine hoşgeldin programı.
İYİ Parti Birecik İlçe Başkanlığında Görev Değişimi Yapıldı
İYİ Parti Birecik İlçe Başkanlığında Görev Değişimi Yapıldı