Advert
Advert
Advert

Kurtuluş Mahallesi Muhtar Adayı Müslüm Yavuz Seçim Çalışmalarına Başladı

Müslüm Yavuz 2019 yılı Mart ayında yapılacak olan yerel seçimlerde Kurtuluş Mahallesi’nden muhtar adayı olduğunu Açıkladı.

Kurtuluş Mahallesi Muhtar Adayı Müslüm Yavuz Seçim Çalışmalarına Başladı
Kurtuluş Mahallesi Muhtar Adayı Müslüm Yavuz Seçim Çalışmalarına Başladı Admin: Salih Darıcı
Bu içerik 1614 kez okundu.
Advert

Kurtuluş Mahallesi Muhtar Adayı Müslüm Yavuz,  Büyük Türkiye Haberler Muhabirine  yaptığı röpörtajda,

KÖPRÜ OLACAĞIM
Muhtarlığın çok önemli bir kurum olduğuna değinen Yavuz, “Vatandaş ile devlet arasında köprü oluyorsunuz. Siyaset üstü bir kurum olduğu için de bazı kapıları açmak daha da kolaylaşır. Tabiki zorlukları da çok. 7/24 vatandaşla beraber olacaksın. Sorunları birinci elden dinleyeceksin.” Kurtuluş mahallesi için hizmete hazır olduğunun altını çizerek  “Mahalle sakinlerimizden gelen talepleri her zaman dinleriz. İmkanlarımız ölçüsünde yapacağımız bir işten asla geri durmayız. İnanmak, başarıyı getirir. Ben kendime güveniyor ve  mahalleme hizmette farkı hissettireceğime inanıyorum" 

TERCİH SİZDEN HİZMET BENDEN”

Kurtuluş Mahalle Muhtarı Müslüm Yavuz, muhtar olması ile çok güzel işler yapacaklarını söyleyerek, “İnanıyorum ki ben ve ihtiyar heyeti üyesi arkadaşlarım ve abilerim Kurtuluş  Mahallesi için hizmetlerin en güzelini en doğrusunu üreteceğiz. Yasal görevlerini yerine getiren bir muhtardan ziyade her türlü sorun için koşuşturan ailenizin bir ferdi gibi hareket eden bir muhtar gibi olmaya çalışacağım. Bu bilinçle çıktığımız bu kutlu yolda yapacak daha çok işimiz, çözüme kavuşturacak daha çok meselemiz olduğunun farkındayız. Hedefimiz sıfır sorunlu olan bir mahalle oluşturmaktır. Mahallemizin gelişmesi, kalkınması ve önemli yerlere gelmesi için “Tercih Sizden Hizmet Benden” sloganıyla birçok proje hazırladık. Allah nasip ederse seçilirsek, Birecik Belediyesi, Devlet Kurumları, Sivil Toplum Kuruluşları, mahalle esnafı ve mahalle sakinlerimizle uygun bir çalışma modeli uygulayacağız”dedi.

“DEĞİŞİM İÇİN, GÜVENLE ÇALIŞMAK İÇİN, HALKIM İÇİN MUHTAR ADAYIYIM”

‘Sorun üreten değil çözüm bulan Muhtar’ olmak istediğini ifade eden Müslüm Yavuz, “ Birecik  doğumluyum. Evli ve 7 çocuk babasıyım. 50 yılı aşkın bir süredir Kurtuluş Mahallesinde  ikamet ediyorum. Birecik’te  bir çok branşta  esnaflık yaptım.çocuklarımı yetiştirdim ve işleri onlara bıraktım bundan böyle işim sadece muhtarlık, Mahallemizin tüm sorunlarını tespit edip Belediyemizin ve ilgili kurumların birimleri ile görüşerek, seçilecek olan azalarımla birlikte en kısa süre içerisinde çözüm üretmeye çalışacağız, bu sebeple Kurtuluş Mahellemiz'de komşularımız ve tüm mahallle sakinimizden öncelikle dualarını ve uygun görürlerse desteklerini bekliyorum dedi.


Kurtuluş Mahallesi Muhtar Adayı Müslüm Yavuz Seçim Çalışmalarına Başladı
Advert Advert Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İYİ Parti Birecik İlçe Başkanlığında Görev Değişimi Yapıldı
İYİ Parti Birecik İlçe Başkanlığında Görev Değişimi Yapıldı
Fırat Nehrinde Kaybolan Edip Kılıç, 10 gündür aranıyor
Fırat Nehrinde Kaybolan Edip Kılıç, 10 gündür aranıyor