Advert
Advert
Advert

ÜLKÜ OCAKLARI NOEL KARŞITI BROŞÜR DAĞITTI

ÜLKÜ OCAKLARI NOEL KARŞITI BROŞÜR DAĞITTI
ÜLKÜ OCAKLARI NOEL KARŞITI BROŞÜR DAĞITTI Admin: Salih Darıcı
Bu içerik 528 kez okundu.
Advert


Ülkü Ocakları Birecik İlçe Başkanlığı her sene olduğu gibi bu senede noel ve yılbaşı kutlamalarını protesto etmek ve Birecik halkını bilgilendirmek amacıyla cuma ve cumartesi olmak şartıyla iki gün boyunca camii çıkışı halka broşür dağıttı. Dağıtılan broşürde EY MÜSLÜMAN noel babanın değil dede korkut'un torunlarıyız noel kutlamıyorum çünkü ben müslümanım notu yer alıyordu.Ülkü Ocakları Birecik İlçe Başkanlığı Ortaöğretim Masası gençlerinin kentin farklı yerlerindeki camilerde cuma ve cumaertesi camii çıkışı Birecik halkına broşür dağıttıktan sonra esnafları halkı gezerek broşürleri dağıtmaya devam ettiler.Dağıtımı yaptıktan sonra İlçe Başkanlığı binasına geçerek geleneksel yemek programında genç bozkurtlarla biraraya geldi.

İlçe Ocak Başkanı Salih BAŞKAPAN Konuşmasında, Yüce Rabbim kitabında bizlere "Hristiyanları dost edinmeyin, onlara benzemeyin" diye emrediyor.Bizler Allaha inanan Müslümanlar olarak bu emre uymak zorundayız.Onlara benzemeyeceğiz, onları dost edinmeyeceğiz.Bu kültürel yozlaşmayı Müslüman Türk coğrafyasında yok edene kadar durmayacağız halkımızı bilinçlendireceğiz ve gençlerimizi maneviyattan uzak tutan hiçbirşeyi kutlamayacağız.Bu çalışmada özellikle emeği geçen Birecik Ülkü Ocaklarının gençlerine teşekkür ediyorum.Rabbim yüreği iman dolu vatan, bayrak, millet sevdalısı gençlerimizin sayısını arttırsın.dedi.

BİRECİK ÜLKÜ OCAKLARI NOEL KARŞITI BROŞÜR DAĞITTI
Advert Advert Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Servet BAŞER     2018-12-30 Bir ÜLKÜCÜ olarak TEBRİK ve TAKDİR ediyor başarılarınızın devamını diliyorum... İlçe Başkanım nezdinde tüm yönetimini,tüm Ülküdaşlarımı KUTLUYORUM... Rabbim sizleri varetsin...cCc
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İYİ Parti Birecik İlçe Başkanlığında Görev Değişimi Yapıldı
İYİ Parti Birecik İlçe Başkanlığında Görev Değişimi Yapıldı
Fırat Nehrinde Kaybolan Edip Kılıç, 10 gündür aranıyor
Fırat Nehrinde Kaybolan Edip Kılıç, 10 gündür aranıyor