Advert
Advert
Advert

25 Yaşında Babasının izinden giderek muhtar oldu

Saha Mahalle Muhtar için yarışan 3 aday arasında yer alan 25 yaşındaki Mehmet Şahin, bin 263 seçmenden 750'sinin oyunu alarak mahalle muhtarı oldu.

25 Yaşında Babasının izinden giderek muhtar oldu
25 Yaşında Babasının izinden giderek muhtar oldu Admin: Salih Darıcı
Bu içerik 686 kez okundu.
Advert

Şanlıurfa'nın Birecik ilçesinde muhtarken vefat eden babasının hizmetlerini tamamlamak için seçime giren genç, muhtar seçildi.

Babamın İzindeyim:

Önceki dönem mahalleye muhtarlık yaparken vefat eden babasının izinden giden Şahin, babasından aldığı tecrübeyle mahallesine güzel hizmetler kazandırmak istiyor.

 adayın yarıştığı Saha Mahallesinde muhtarlığında,Seçimler öncesi adı en genç muhtar adayları arasında geçen 25 yaşındaki Mehmet Şahin, Saha Mahallesi Muhtarlığı için yapılan seçim sonucunda oy kullanan bin 263 seçmenden 750 'sinin desteğini alarak muhtar oldu.

Saha Mahallesi eski muhtarı merhum Hasan Şahin'in oğlu olarak bilinen Mehmet şahin genç olmasının ve babasının muhtarlıkta yapmış olduğu hizmetlerin avantaj olduğunu belirterek "Genç ve dinamik yapımla mahalle sakinlerine her türlü hizmeti en iyi şekilde verebilmek adına babam Hasan Şahin'in Muhtarlık görevindeyken vefatı üzerine yarım kalan hizmetini tamamlayabilmek için muhtar adayı oldum mahalle sakinlerimiz teveccüh gösterdi ve muhtarlık görevini bana layık gördüler 


Hedefim mahalle sakinlerinin sorunlarını ve mahallemize yapılması gerekenleri ekip çalışması ruhuyla gerçekleştirip mahallemizdeki muhtaç, yaşlı, kimsesiz ve engelli bireyleri birebir tespit ederek ilgili kurumlarla diyalog halinde olacağız. Seçimlerde bize teveccüh göstererek oy veren herkese teşekkür ediyorum" dedi 

 

Birecik muhtarlar seçim hasan şahin 25 Yaşında Babasının izinden giderek muhtar oldu
Advert Advert Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Suruç Belediyesine Kayyum Atandı
Suruç Belediyesine Kayyum Atandı
Askeri midibüs ile TIR çarpıştı: 1 asker şehit 14 yaralı
Askeri midibüs ile TIR çarpıştı: 1 asker şehit 14 yaralı