Advert
Advert
Advert

BBP Birecik Beledeye Başkan Adayı Karakurt: Biz Vaatlerin Değil, Hizmetlerin Başkanı Olduk .

Büyük Birlik Partisi Birecik Belediye Başkan Adayı Müslüm Karakurt, yerel seçimlere ilişkin çeşitli ziyaret gerçekleştirerek, "Birecik bizi vaatlerimizle değil, hizmetimizle tanır. Biz vaatlerin değil, hizmetlerin başkanı olduk" dedi.

BBP Birecik Beledeye Başkan Adayı Karakurt: Biz Vaatlerin Değil, Hizmetlerin Başkanı Olduk   .
BBP Birecik Beledeye Başkan Adayı Karakurt: Biz Vaatlerin Değil, Hizmetlerin Başkanı Olduk   . Admin: Salih Darıcı
Bu içerik 272 kez okundu.
Advert

Tüm Türkiye'de olduğu gibi Birecik'tede 31 Mart Yerel Seçimler vesilesiyle Belediye Başkan Adayı sürecinde çalışmalarını yapan Müslüm Karakurt kendisini destekleyen ve yanında olanlar için teşekkür ederim dedi.

BBP Birecik Belediye Başkan Adayı Müslüm Karakurt yaptığı açıklamada, vatandaşlarla görüşmelerin olumlu geçtiğini belirterek şunları kaydetti:

"Birecik bizi vaatlerimizle değil, hizmetimizle tanır. Biz vaatlerin değil, hizmetlerin başkanı olduk. Bu eskiden de böyleydi, inşallah bundan sonra da böyle olacak. Vatandaşlarımızın da bildiği gibi hiçbir zaman makam, koltuk sevdamız olmadı. Halktan kopan hiçbir yönetimin başarılı olması mümkün değildir.

Karakurt, 31 Mart'taki yerel seçimlere de bu bilinç, sorumluluk ve şuurla hazırlandıklarını ifade ederek, "Yerel yönetimlerde vatandaşlarımıza layık olan, değişen çağ ve ve koşullara uyum sağlayan, şeffaf, akılcı, tutumlu ve çevreyle barışık belediyecilikle hedefimizi geliştireceğiz. Belediye kaynaklarını kullanırken, kuruşu kuruşuna hesap verildiği, vatandaşlarımızın tüm harcamaları anbe an takip edebildikleri bir sistem meydana getireceğiz." diye konuştu.

BBP Belediye Başkan Adayı Müslüm Karakurt 18 Ekim 1979 doğumlu ilk ve ortaöğrenimini birecikte bitirmiş,lise mezunu. 2014 seçimlerinde Birecik belediye başkan adayı oldu. evli 3 cocuk babası, birecikte çeşitli dallarda esnaflık yaptı. 

 

 

BBP Birecik Beledeye Başkan Adayı Karakurt müslüm karakurt
Advert Advert Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
11 Temmuz İlkögretimokulu 5. Sınıf öğrencilerine hoşgeldin programı.
11 Temmuz İlkögretimokulu 5. Sınıf öğrencilerine hoşgeldin programı.
İYİ Parti Birecik İlçe Başkanlığında Görev Değişimi Yapıldı
İYİ Parti Birecik İlçe Başkanlığında Görev Değişimi Yapıldı