Advert
Advert
Advert

AK Partili Kadınlar Eğlencede Buluştular!

Ak Parti Kadın Kollarının organize ettiği ve katılımın yüksek olduğu eğlence Stadyum Caddesi'inde Kadın Kolları önünde düzenlendi. Düzenlenen organizasyonunda yerel sanatçı ve sıra geceleri ekibi davetlilere eğlenceli dakikalar yaşattı.

AK Partili Kadınlar Eğlencede Buluştular!
AK Partili Kadınlar Eğlencede Buluştular! Admin: Salih Darıcı
Bu içerik 363 kez okundu.
Advert
Haberin videosu için tıklayın!

Kolları programında konuşan AK Parti Birecik Belediye Başkanı Mahmut Mirkelam'ın Eşi Nurten Mirkelam, teşkilat olarak son yıllarda kadınlara yönelik önemli çalışmalar yapıldığını belirtti.

Mirkelam, AK Parti döneminde kadınların sosyal yaşam içinde daha çok yer aldığı ve kadına şiddeti önleme konusunda önemli yasalar düzenlemeler yapıldığını söyledi.

Nurten Mirkelam, “Kadınlarımız için çok iyi çalışmalar yapılıyor ancak bunlar yeterli değil. Bizler, bütün iş kollarında bürokraside, siyasette görev üstlenmeliyiz. Kadının olmadığı hiçbir çalışmanın başarılı olamayacağını anlatarak toplumun her kesimine bu bilinci yerleştirmeliyiz. Güçlü ve eşit bir toplumda yaşamak istiyorsak her alanda kadını ve erkeği bilinçlendirmemiz gerektiğine inanıyorum. Kadınlarımızın kendileri için çok önemli hakları var. Bizler birlikte omuz omuza bu hakları sonuna kadar koruyup geliştireceğiz” dedi.

Yapılan konuşmaların ardından, kadınlar yöresel sanatçı  tarafından seslendirilen türküler eşliğinde halay çekti, gönüllerince eğlendi.

 

birecik AK Partili Kadınlar Eğlencede Buluştular! 31 mart seçim kadın koları nurten mirkelam
Advert Advert Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Suruç Belediyesine Kayyum Atandı
Suruç Belediyesine Kayyum Atandı
Askeri midibüs ile TIR çarpıştı: 1 asker şehit 14 yaralı
Askeri midibüs ile TIR çarpıştı: 1 asker şehit 14 yaralı