Advert
Advert
Advert

BEYBORAN TOPLU YEMEK ŞİRKETİ / Lokantalar

BEYBORAN TOPLU YEMEK ŞİRKETİ
BEYBORAN TOPLU YEMEK ŞİRKETİ BEYBORAN TOPLU YEMEK ŞİRKETİ BEYBORAN TOPLU YEMEK ŞİRKETİ
Bu içerik 234 kez okundu.
Firma Hakkında

Taziye YemeğiUygun Fiyata Taziye yemeği, insanın en yakınını kaybettikten sonra arkasından  Taziye Yemeği, yaptırması ve onu hayır ile yad etmesi toplumumuzda çok yaygın bir gelenek haline gelmiştir. Bu hizmeti yapan yerleri arayıp bulmak, kaliteli ve lezzetli bir  yemek hizmetinin alınması çok önemlidir. Taziye Yemeği  uygun fiyata Siparişi  Birecik'te nereden yapılır  Bunu bulabilmek için yeterli zaman bulup araştırma yapmak gerekmektedir.Siparişi verirken uygun fiyata  ve kaliteli yemek hizmeti verecek firmaların bulunması gerekir. Birecik'te  Taziye Yemeği hizmeti veren çok az işletme bulunmaktadır.

Şanlıurfa Birecik'te Taziye yemeği için hizmet veren Yılların deneyimi olan Beyboran Yemek bu boşluğu doldurmaktadır. Birecik'te Beyboran Yemek olarak yemeğin hazırlanmasından dağıtımına kadar tüm faaliyetleri yürüten işletmemiz en Hesaplı Taziye Yemeği Siparişi veren firmadır. Şanlıurfa Birecik'te  Yemek Hizmetleri Veren Beyboran Yemek yaklaşık 75 yıldır lokanta ve toplu yemek hizmetlerini en hesaplı şekilde vermekte ve müşterilerini memnun etmektedir.

Beyboran Toplu Yemek Firması işletme sahibi Kerim Temel,

Cenazeniz söz konusu ise  bizi günün her saatinde 7 / 24 arayabilir. sipariş verebilir menü ve fiyat bilgisi konularında arayabilirsiniz .

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Askeri midibüs ile TIR çarpıştı: 1 asker şehit 14 yaralı
Askeri midibüs ile TIR çarpıştı: 1 asker şehit 14 yaralı
11 Temmuz İlkögretimokulu 5. Sınıf öğrencilerine hoşgeldin programı.
11 Temmuz İlkögretimokulu 5. Sınıf öğrencilerine hoşgeldin programı.